Про нас

o_nas_evgenii Мене звуть Євген Чернуха, я засновник та бренд-шеф Кулінарної школи,  яка стала справою всього мого життя.

За свою велику професійну кар’єру шеф-кухаря я зрозумів, що хочу не тільки готувати вишукані та смачні страви для людей в ресторанах, а дещо більшого – ділитися своїми досвідом та вмінням, давати людям можливість самим осягнути ази кулінарії.

Моя задача полягала в тому, щоб створити таке місце, в якому зберуться такі ж однодумці, які бажають підняти культуру харчування зовсім на інший рівень,  розповісти людям, що кулінарія – це мистецтво, в котрому кожен може реалізувати себе, а також донести будь-які почуття, порадувати друзів, близьких, сім’ю або відвідувачів в ресторані.

За 8 років існування я та моя професійна команда змінили життя сотень людей, відкрили нові кулінарні горизонти для учнів, подарували одне одному масу позитивних емоцій та стали однією великою родиною.

Якщо ти бажаєш перевернути свій кулінарний світогляд, пов’язати своє життя з кулінарією, або просто відчути ці емоції на собі – приєднуйся до нашої великої та дружньої родини!

Факти про школу

8

РОКІВ

ІСНУВАННЯ НА РИНКУ

3000

СЕРТИФІКАТІВ

ВИДАНО СТУДЕНТАМ ШКОЛИ

1000

МАЙСТЕР-КЛАСІВ

ПРОВЕДЕНО У ШКОЛІ

> 1000

РЕЦЕПТІВ

В АРСЕНАЛІ КУХАРІВ

25

КУХОНЬ СВІТУ

ВИВЧАЮТЬСЯ У ШКОЛІ

100

КОРПОРАТИВІВ

ПРОВЕДЕНО ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Наші шеф-кухарі

Інтер’єр і екстер’єр

Відгуки клієнтів