МІЖНАРОДНІ БАЗОВІ
КУРСИ КОНДИТЕРА
05/07
Професійне міжнародне кондитерське навчання за всіма базовими напрямками: мусові десерти, випічка, європейска десертна класика, шоколатьє, тарти та багатоярусні конструкціґ
БАЗОВИЙ КУРС
КУЛІНАРІЯ ВІД А ДО Я
05/07
Професійне міжнародне кулінарне навчання за всіма базовими напрямками: супи, салати, закуски, страви з м’яса/птиці/риби, та здобудьте знання зі створення хлібу, пирогів та сиру своїми руками!
У ШКОЛІ - НА ПРИРОДІ - У ВАШОМУ ДОМІ
BBQ ВЕЧІРКИ
Прийшов час організувати hot bbq party з димом та вогнем! Ми готові зробити будь-яку вечірку ракетою, наробити багато щуму та приготувати найкращі бургери та м’ясо разом з Вашими гостями!
МИ ТАМ - ДЕ ВИ!
ВИЇЗДНІ КОРПОРАТИВИ
Наш WOOW TASTY FOOD TRUCK приїде навіть на луну, проведе для Вас нереально крутий виїздний кулінарний корпоратив з тимбілдингом у Києві і не тільки, після чого Ви будете насолоджуватись смачними стравами, а корисні навички залишуться з Вами назавжди! 🙂
КУЛІНАРНЕ ТА КОНДИТЕРСЬКЕ
НАВЧАННЯ ОНЛАЙН
Вчіться готувати кулінарні та кондитерські шедеври у будь-який точці світу та в будь-який комфортний для Вас час!
wow подарунок на 8 березня
ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ
На кулінарні та кондитерскі курси/майстер-класи: вибір серед більше ніж 40-ка майстер-класів, термін використання 1 рік, оформлення за 15 хвилин в еклктроному чи печатному вигляді
Майстер-класи у найближчі вихідні
Подарочные сертификаты для корпоративных подарков

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ
на кулінарні та кондитерські майстер-класи

Найкраща ідея для подарунку, яка поєднує у собі користь, море позитивних емоцій та гастро-вечерю.

У розпорядженні володаря сертифікату більш ніж 40 курсів та майстер-класів на будь-яку тематику. Можливість вибору заняття протягом 1 року відповідно до розкладу

Выездные корпоративы на природе Киев

Виїздний
корпоратив

Яскраві виїздні корпоративи у WOW  форматі запального майстер-класу з різноманітними фан-активностями у будь-якій точці світу!

Можна відпочити від організаційних труднощів, бо ми все беремо на себе! 

Можете бути впевненими, адже ми зробимо вашу корпоративну паті найяскравішою THE BEST подією року!

kulinarnye kursy onlajn

Онлайн
тімбідлінги

Організуйте яскравий онлайн корпоратив для співробітників зі всього світу! Прямий ефір з шефом на базі YouTube/Zoom, веселий ведучий з конкурсами та фан-активностями!

Спеціально для Вас ми сформуємо продуктові бокси та доставимо їх учасникам,а також організуємо для клієнтів смачні фуд-гастро-подарунки!

Навчання в кулінарній академії

CookerySchool це:

Best Practise

Для навчання ми використовуємо наш 10-ти річний досвід, надихаємось міжнародними партнерами та шеф-кухарями, слідкуємо за food-трендами, підглядаємо за крутими конкурентами та застосовуємо на практиці  нововведення зі всього світу.

доступність

Ви зможете отримати професійні знання світових шкіл при оптимальному співвідношенні ціна-якість та з максимально великою кількістю інформації та рецептів.

Погляд глибше

Страва – це не рецепт. Це продукти, хімія та техніка приготування. Ми розкладаємо продукти на білки, жири та вуглеводи, а потім доступно пояснюємо чому дрібниці і знання складу важливі для ідеального смаку страви.

Універсальність

Подача інформації адаптована як для професіоналів, так й для аматорів. Вам не треба вчити французську мову та виїжджати на пів року у LeCordonBleu. Достатньо приїхати у центр Києва.

cookeryschool
Group 15

Кулінарна школа Євгена Чернухи

Школа, яка занурить Вас у світ кулінарного мистецтва, навчить готувати правильно, смачно та різноманітно. Відкриє масу секретів та зруйнує стереотипи складності кулінарного мистецтва, які міцно увійшли в наше життя.

Відгуки
кулінарна школа Євгена Чернухи

Отличная школа, мне кажется она обязательна к посещению всем, кто хочте научиться вкусно готовить и еще вкусно кушать, так как мастер-классы идут с дегустацией! Все очень круто!

Анастасия Карповская

Прошла "Курс кондитера".Спасибо огромное!! Море информации, секреты и советы профессионалов, душевная атмосфера. Самые лучшие преподаватели - Дарина и Олег, которые всё доступно и легко объясняют, помогают, поддерживают, вдохновляют!

Наталия Марванюк
завітайте до

наших соц-мереж

otzyvy o kulinarnoj shkole socz seti

CookerySchool
mobile app

Записываться на обучение стало в 1000 раз быстрее, комфортнее и выгоднее!

Устанавливайте мобильное приложение от Кулинарной школы и участвуйте в WOW бонусной системе!

Получайте cashback в размере до 20% после каждого курса/мастер-класса, накапливайте бонусы и используйте их при оплате!

X