CookerySchool

Як організувати корпоратив?

Організація корпоративного заходу – потрібно чи ні? І якщо “так” – то як?

5 кроків по організації корпоративу

Ціль заходу

Визначити ціль заходу, для чого це все: тімбілдинг; підвищення кваліфікації персоналу; презентація нового продукту; або просто добре провести час.

Моніторинг ринка

Ретельно промоніторити "Google" в пошуку потрібних майданчиків. Враховувати потрібно все та ще особисто перевірити: локація (буває все ок, але тільки на 20 людей), місцерозташування ( не всі погодяться поїхати, не то щоб в спальний район, але і просто там де немає метро або ж куда неможливо викликати таксі).

Где отпраздновать День Рождение в Киеве
Проведение и организация тимбилдинга

відгуки

Після всього - найголовніший пункт - буде це все продуктивно та весело? Тут же на допомогу приходять Google відгуки, щоб зрозуміти яку компанію вибрати для организації такого формату, з першого поглядуна рахунок такого заходу.

Визначення програми заходу

Розважально-пізнавальна програма. Хороші компанії повинні самі запропонувати варіант, максимально який підходить під вашу ціль. А найкращі - додатково запропонують сценарій та розпишуть таймінг до хвилини та прогнозуємий результат. А це вже мінус 90 процентів з плеч HR.

Зворотний відгук

Отримати відмінний фітбек від замовника (якщо ви агенство) після проведення корпоративу, отримати +100 в карму, та знати до якого організатора звертатись в майбутньому.

X